Підсумки конкурсу "Радість Великодня"

Дата: 27.03.2018 17:22

26 березня 2018 року у відділі освіти, молоді та спорту Новокалинівської ОТГ відбулось підведення підсумків виставки-конкурсу «Радість Великодня» серед учнів закладів загальної середньої освіти громади.

На розгляд журі були представлені роботи учнів Новокалинівського НВК, Корналовицького НВК, Гординянської СЗШ І-ІІ ст..

Роботи поділялись на номінації: «Традиційна писанка»; «Декоративна писанка»; «Малюнок»; «Великодня листівка»; «Великодня композиція». Журі відзначило високий рівень виконання творчих робіт, які поєднували природний та штучний матеріали, особливості народних традицій та визначили кращі роботи.

Нагородження переможців відбудеться на Великодній ярмарці, 29 березня на центральній прощі біля Новокалинівської міської ради.