24 березня на базі Новокалинівського НВК відбулося друге заняття, ІІ очної сесії підвищення кваліфікації учителів початкової школи Новокалинівської, Луківської та Дублянської ОТГ, які навчатимуть учнів 1-х класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році.
У роботі взяли участь заступники директорів та спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Маланкевич І.Я.
Тренер - Тетяна Унятицька організувала велику кількість інтерактивних форм роботи, які створили позитивний емоційний настрій всіх учасників навчання.![](http://nkosvita.at.ua/_nw/5/s30830487.jpg) ![](http://nkosvita.at.ua/_nw/5/s71232796.jpg) ![](http://nkosvita.at.ua/_nw/5/s33835500.jpg) ![](http://nkosvita.at.ua/_nw/5/s28505479.jpg) ![](http://nkosvita.at.ua/_nw/5/s25988527.jpg) ![](http://nkosvita.at.ua/_nw/5/s97837540.jpg) ![](http://nkosvita.at.ua/_nw/5/s45149958.jpg)
|