ВІДЗНАЧЕННЯ 70 – ТИ РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО СПІВАКА НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА «ВІН ТАК СПІВАВ, ЩО КРИЛАМИ ЙОМУ СТАВ ГОЛОС»

Дата: 30.11.2021 17:28

30 листопада 1951 року в буковинському селі Рівня (тепер — околиця Вижниці) народився Назарій Яремчук — один із найпопулярніших українських співаків другої половини ХХ століття. «Червона рута», «Водограй», «Я піду в далекі гори», «Пісня буде поміж нас», «Батько і мати», «Зачаруй», «Смерекова хата», «Стожари», «Гай, зелений гай», «Родина»… Хто із шанувальників української естради не знає цих пісень у неповторному виконанні народного артиста України, лауреата Шевченківської премії Назарія Яремчука! Сьогодні у Гординянській СЗШ I-II ст. з нагоди відзначення 70 – ти річчя від дня народження українського співака вчитель музичного мистецтва Степан Белей провів з учнями 7 класу інформаційну годину «Він так співав, що крилами йому став голос». Для школярів підготовлено презентацію, в якій детально висвітлено життя та творчість артиста. Пісні у виконанні Назарія Яремчука несуть добро, радість, втіху, наснагу жити. Тож нехай його пісня завжди живе у наших серцях.