Нарада щодо проведення заходів цивільного захисту у школах Новокалинівської ОТГ

Дата: 30.03.2018 17:29

30.03.2018р. на базі Новокалинівського НВК заступником директора з методичної роботи Олеярчик О.С. проведенно інструктивно-методичну нараду щодо проведення заходів цивільного захисту у школах Новокалинівської ОТГ

Згідно плану роботи розглядали питання:

1. Ознайомлення з наказом Відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради №10 від 7.03.2018р. про проведення заходів цивільного захисту на 2018р.

Олеярчик О.С. ЗДМР Новокалинівського НВК.

2. Обговорення наказів навчальних закладів Новокалинівської ОТГ про розподіл доручень у навчальному закладі щодо проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності населення» та «Дня цивільного захисту».

Тимців Т.Г. ЗДНВР Гординянської СЗШ І-ІІ ст.

Студент О.Д. ЗДНВР Корналовицького НВК

Юрковський Ю.Ю. ЗДНВР Новокалинівського НВК

3. Обговорення методів та форм прововедення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності населення» та «Дня цивільного захисту».

Олеярчик О.С. ЗДМР Новокалинівського НВК

4. Складання плану закріплення теоретичного матеріалу у вигляді практичних заннять у період з 16-20 квітня «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності населення» та 17 квітня «Дня цивільного захисту» в рамках зазначеного Тижня.

Усі члени методичного засідання

5. Обговорення та складання плану проведення «Тижня безпеки дитини» 14-18 травня у дошкільних групах при НВК.

Проць І.М. ЗДВР Новокалинівського НВК