Свято осені

Дата: 31.10.2017 17:29

Свято осені — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. 31 жовтня ця казка завітала у групу «Веселка» Новокалинівського НВК. У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку.

Свято було наповнене різноманітною конкурсною програмою. Дітки розповідали вірші, було дуже весело, що до нас завітало таке чудове свято – Свято осені. Розповіді віршів, енергійні танці, виконання пісень, розігрування сценок надзвичайно урізноманітнили святкову програму.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту, Ковталюк Алла Василівна, щиро подякувала маленьким акторам за подарований настрій, та колосальне задоволення.

Це незабутнє свято ще надовго залишиться у спогадах дітей, батьків та усього колективу.