Методичне засідання вчителів початкових класів

Методичне засідання вчителів початкових класів, яке відбувалось 1.11.2017р. на базі Новокалинівського НВК принесло усім членам методичного об’єднання позитивний настрій і новий багаж знань у роботі. Про «Основи формування національної свідомості молодших школярів» ознайомлювала голова МО Проць В.І. Про «Форми, методи та засоби національно-патріотичного виховання молодших школярів» поділилась учитель початкових класів Новокалинівського НВК Шимко Г.В. Чудовими майстер-класами поділились «Використання засобів етнопедагогіки на уроках:

• Літературного читання (Зельман О.М. учитель Корналовицького НВК);
  • Я у світі (Кос Н.М. учитель Гординянської ЗОШ І-ІІ ст);
  • Трудового навчання (Протещак О.О. учитель Новокалинівського НВК).

Учителі початкової ланки це творці особистості та індивідуальності майбутнього. Включившись до процесу відродження національної системи виховання, головною метою є передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його соціального досвіду, його національної ментальності, своєрідності, світобачення і на цій основі – формування особистих рис громадянина України: духовності, моральна, правова, трудова, екологічна, художньо – естетична та релігійна культура, розвиток індивідуальних здібностей і талантів учня.