День знань у закладах Новокалинівської ОТГ

Дата: 01.09.2020 17:39

І ось настала радісна та довгоочікувана мить – мелодія гомінкого дзвіночка. Цей дзвоник сповістив про старт навчального року і покликав у світ знань усіх школярів. 1 вересня 2020 року розпочався новий навчальний рік. Нелегкий, непередбачуваний із новими правилами.

Класні керівники провели перший урок на тему  «Культура здорового способу життя у нових обставинах».  Поглибили знання  учнів про COVID-19, шляхи передачі інфекції,  як діяти в умовах пандемії та, на які симптоми звертати увагу.

Перше вересня завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

День знань у школах  Новокалинівської об'єднаної територіальної громади розпочався нетрадиційно, без урочистої лінійки, але цього року діти з нетерпінням чекали на початок навчального року , святкування  якого відбулося в межах класу.