«Учитель року - 2024»

Дата: 05.12.2023 17:44

Професія учителя є найблагороднішою, але водночас і найскладнішою з-поміж інших, бо вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати природні здібності дітей, і, що найголовніше, бачити у кожній з них особистість. Звісно, що така майстерність під силу далеко не кожній людині.
Вчитель образотворчого мистецтва Дублянської гімназії Марія Гнатик брали участь в першому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» в номінації «Образотворче мистецтво».
Марія Федорівна достойно пройшли шлях випробувань конкурсу, продемонстрували свій досвід, прийоми і методи активізації пізнавального інтересу та мотивації учнів до навчання.
Бажаємо педагогу не зупинятися на досягнутому! Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть досягти омріяної мети!