Професійна спільнота вчителів художньо-естетичного циклу

Дата: 14.12.2023 22:18

Використання інтерактивних методів на уроках мистецтва та трудового навчання дає можливість доповнити уроки різноманітною інформацією, а різні види діяльності заохочують дітей до роботи. Таку проблему 14 грудня 2023 року опрацьовувала професійна спільнота вчителів художньо-естетичного циклу закладів освіти Новокалинівської  ТГ.
Майстер-клас "Листівка-ангелик " в техніці пуантилізм та мандали провела  Марія Вахів вчитель Новокалинівського ліцею. Майстер-клас з засобами декоративно-прикладного мистецтва, зокрема технікою макраме провела Оксана Сопко вчитель Пинянської гімназії.
Використання нетрадиційних технік на уроках дає можливість учням проявити себе як творчу особистість, сприяє розвитку образної пам’яті, цілісного сприйняття світу, розвитку інтуїції, емоційно-чуттєвого світу, акуратність, наполегливість.