Зустріч рятувальників Самбірщини із командою ДЮРП Новокалинівського ліцею

Дата: 29.11.2023 14:58

На Самбірщині активно працює Рух дружин юних рятувальників-пожежників.

29.11.2023 року рятувальники Самбірщини провели пізнавальну зустріч та навчання з одними із кращих команд Дружин юних рятувальників-пожежних Новокалинівської міської територіальної громади.

Відтак з юними рятувальниками були проведені відповідні теоретичні та практичні заняття, на базі Школи Безпеки Самбірського РУ та пожежно-рятувального підрозділу 12 ДПРЧ м.Самбір. В свою чергу фахівці ДСНС ознайомили дітей із діяльністю пожежно-рятувальної служби, продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у вогнеборців, розповіли про випадки пожеж, причини їх виникнення та особливості їх гасіння. Юнаки та дівчата з неймовірною цікавістю оглядали пожежні автомобілі та спеціальне обладнання рятувальників, задавали безліч запитань, а також мали змогу випробувати на собі спорядження рятувальника.