Підсумкова нарада керівників закладів освіти Новокалинівської ТГ

Дата: 21.12.2023 15:20

21 грудня 2023 року відбулася підсумкова нарада керівників закладів освіти Новокалинівської територіальної громади.

Обговорили такі питання:

• організація роботи з підготовки до видачі документів про освіту випускникам 2024 року;
  • затвердження номенклатури справ та графік відпусток;
  • вибір підручників для учнів 1 класу;
  • виконання Закону України «Про освіту» ст. 30 «Прозорість та відкритість закладу освіти»;
  • підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади;
  • підсумки 2023 року.

Підсумки наради підвела начальник відділу освіти, молоді та спорту АЛЛА КОВТАЛЮК, яка відзначила важливість розглянутих питань та визначила основні завдання на 2024 рік.

На завершення подякувала керівникам закладів освіти за роботу, вручила подяки за небайдужість, самовідданість, активну волонтерську діяльність, сприяння у наданні допомоги на підтримку ЗСУ, а також відзначила активних педагогічних працівників закладів освіти Новокалинівської ТГ за підсумками роботи 2023 року, привітала присутніх з прийдешніми святами, побажала миру та перемоги.