Засідання координаційної ради психологічної служби Самбірського району

Дата: 12.03.2024 19:06

12 березня 2024 року, голова професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Новокалинівської ТГ, Ірина Турлай та Галина Ванівська, провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради взяли участь у засіданні координаційної ради психологічної служби системи освіти Самбірського району.

Для обговорення стала важлива тема з якою стикаються все частіше вчителі закладів освіти - це поведінкові порушення у дітей.

На засіданні обговорили «Методи та прийоми корекції поведінки у дітей з особливими освітніми потребами».

Поведінкові розлади становлять перешкоду повноцінному розвитку дитини, її академічній, професійній, соціальній самореалізації — втім цим проблемам можна запобігти, вчасно їх виявивши, надавши кваліфіковану поетапну допомогу та корекцію.

Наступним етапом роботи є підвищення рівня обізнаності фахівців із даної тематики у свої громадах.