"Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення"

Дата: 22.03.2024 10:09

22 березня 2024 року проходило навчання вчителів початкових класів Новокалинівської ТГ Львівської області за програмою підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення", яка реалізується відповідно до Меморандуму про взаємодію між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation. Навчання проводила доцент Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Леся Колток.

Учасники тренінгу, працюючи у групах, обговорювали значення ранкової зустрічі, досліджували ефективні педагогічні стратегії НУШ, з'ясовували особливості застосування діяльнісного підходу у власних щоденних професійних практиках, ознайомлювалися з п'ятьма характеристиками діяльнісного підходу, аналізували важливість розвитку агентності дитини, обговорювали освітні втрати та розриви, які потребують оперативного реагування в початковій школі; працювали з картою України та веб-сервісом Карти Google; розробляли дизайн уроку за вибранною освітньої галуззю з урахуванням характеристик діяльнісного підходу та можливістю для дітей набувати досвіду агентності, передбачаючи взаємодію учнів в парах чи командах; обговорювали важливість психо-соціальної підтримки дитини, досліджували "Квітку благополуччя", долучилися до створення "Ресурсної скриньки" та "Чек-листа турботи про себе".