Атестація педагогічних працівників 2024

Дата: 05.04.2024 16:11

5 квітня 2024 року у відділі освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня, яке стало завершальним етапом атестаційного періоду 2023-2024 навчального року.

Атестаційна комісія під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Алли КОВТАЛЮК, розглянувши подані матеріали, прийняла рішення про відповідність займаній посаді, про підтвердження існуючих та присвоєння нових кваліфікаційних категорій та звань, підтвердження /встановлення тарифних розрядів.

За результатами успішно атестовано 4 керівників та 11 педагогічних працівники закладів освіти.

Вітаємо педагогів із успішним проходженням атестації. Бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності, міцного здоровʼя, наснаги, творчих злетів у майбутньому!