Нагородження учениці Новокалинівського ліцею обласного етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 15.03.2024 16:21

Тарас Григорович Шевченко--це відродження нашого коріння і побудова нашого майбутнього. І нині надихає нас життєдайною величністю свого духу--духу свободи, людяності, творчості, українства.

13 березня 2024 року відбулося нагородження переможців та їх наставників-вчителів III обласного етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Серед переможців є учениця Новокалинівського ліцею Кітраль Ярина (7-Б клас), яка отримала диплом III ступеня. Грамотою Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації нагороджено вчителя української мови і літератури Яворську Марію Деодозіївну за підготовку переможця.

Пишаймося учнями, які відмінно володіють рідною мовою, знають культуру й традиції українського народу, шанують українські цінності й Шевченкове слово.