"ЗОЛОТИЙ КОЛОС 2024"

Дата: 10.04.2024 10:52

На Самбірщині стартував перший етап обласного футбольного фестивалю "ЗОЛОТИЙ КОЛОС 2024".

Першими на старт у новому сезоні вийшли спортсмени Новокалинівської територіальної громади.

Змагання на Львівщині пройдуть у три етапи у трьох вікових категоріях (юнаки 2010-2011; 2012-2013; 2014 -2015 р.н.).

І етап - змагання в територіальних громадах;

ІІ етап - регіональні обласні змагання;

ІІІ етап - фінальні обласні змагання.

Організатор змагань: Львівська обласна організація ВФСТ "Колос", Самбірська райорганізація ВФСТ "Колос".

10 команд, понад 100 дітей Новакалинівської громади зібралися на стадіоні та майданчику с. Бабина, щоб визначити кращих для формування збірної команди ТГ.

На урочистому відкритті юних спортсменів привітали: заступник директор Бабинської гімназії Сергій Пукало-Пилип'як, ветеран педагогічної ниви Василь Дилин, голова методоб'єднання вчителів фіз.виховання громади Мирослава Гінка, які й проводили нагородження.

Перед початком змагань, присутні, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих Захисників України. Виконали державний гімн.

Напрочуд цікаві та напружені матчі були у кожній віковій групі. Господарі поля мали потужну підтримку вболівальників, які їх надихали чудовими піснями.

Призери змагань:

Молодша вікова група: