Засідання професійної спільноти психологічної служби

Дата: 11.04.2024 18:21

11 квітня 2024 року відбулась чергова зустріч спільноти практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Новокалинівської територіальної громади.

На даному засіданні йшлося про:

Методи і прийоми корекції поведінки дітей з особливими освітніми потребами - говорила Турлай І.П, голова професійної спільноти, практичний психолог Корналовицької гімназії. Кореційні вправи та ігри для дітей з ООП продемонструвала Наталія Савчин, практичний психолог Дублянської гімназії. Організація освітнього середовища в умовах інклюзивного навчання обговорили з асистентами вчителів Дублянської гімназії Наталією Пиндзин, Оксаною Зозулею та Галиною Ткач.

Участь у засіданні взяли також вчителі із психологічною освітою, які надають корекційно-розвиткові послуги. Зустріч пройшла продуктивно, учасники засідання ділились власним досвідом та обговорили проблемні питання.