Засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури та Захисту України

Дата: 14.03.2024 12:16

«Реалізація ключових компетентностей на уроках фізичної культури» тема засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури та Захисту України.

Реалізація компетентнісного підходу на уроках фізичної культури – це нові зміни в організації освітнього процесу, поєднання традиційних й інноваційних методів, форм навчання здобувачів освіти. Фізична освіта дитини є базою для всього іншого. Мирослава Гінка та Оксана Богуцька провели майстер-клас на якому продемонстрували вправи для розвитку математичної, загально-культурної, соціальної та громадянської , уміння вчитись впродовж життя компетентностей.

Сучасний урок – це урок інноваційний, який викликає в учнів і вчителів задоволення, створює психологічно комфортні умови для навчання, розвитку та виховання дітей, стимулює цікавість, творчість. Усе це досягається різноманітними формами роботи з використанням інтерактиву та інноваційних технологій.