A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Засідання професійної спільноти вихователів та музичних керівників закладів дошкільної освіти

Дата: 06.03.2024 14:28
Кількість переглядів: 7

Казка... її можливості великі. Усі ми родом з дитинства. І найперше, що постає в наших думках, згадуючи цю прекрасну пору, — казка. Її можливості безмежні!

Саме казка сьогодні, 6 березня 2024 року, об’єднала професійну спільноту вихователів та музичних керівників закладів дошкільної освіти Новокалинівської ТГ. Досвідом роботи із колегами ділились педагоги дошкільного підрозділу Корналовицької гімназії.

До уваги учасників була представлена презентація вихователя Галини Тоганчин «Казкотерапія як всебічний розвиток дітей», в ході якої вихователь ознайомила колег із методи казкотерапії, які допомагають педагогам дошкільних установ, виховувати, розвивати і навчити дітей продуктивним навичкам взаємодії з іншими людьми, розвинути мову, мислення, пам'ять, уяву.

Практичний психолог Корналовицької гімназії Ірина Турлай показала один із засобів заспокоєння дітей під час воєнних дій, провела майстер-клас «Терапевтична казка - Герої також плачуть». Казкотерапія вважається найбільш мʼяким методом в роботі психологів, адже утворює процес зв’язку між казковими подіями та поведінкою в реальному житті, у даному випадку перенесення реальності у казковий зміст. Саме в такий спосіб психологи та вихователі працюють над розвитком емоційної сфери дошкільників, який вдало впливаємо на зниження рівня тривожності дітей.

Майстер-клас з елементами квесту «Гармонія музики» провела музичний керівник Галина Гриб, де за допомогою QR-коду учасники в груповій роботі проходили завдання на музично-казкову тематику.

Калейдоскоп інсценізацій казок продемонструвала вихователь Наталія Грось, там і театр на фартушку казки «Колобок», настільний театр казки «Ріпка», пальчиковий театр «Троє поросят» в т. д. Провела майстер -клас « Стаканчиковий театр».

Безперечно, саме у дошкільні роки життя дитини казки є неодмінною складовою її світу, саме через казку у такому віці дошкільник засвоює найкраще соціальний досвід. Тож будь-яке завдання дитина виконає краще та з більшим задоволенням, якщо захопити її казковим сюжетом.« повернутися

Вхід для адміністратора