Перемога у ІІІ етапі змагань з волейболу серед дівчат «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 20.04.2024 17:42

На першій сходинці п’єдесталу - команда волейболісток ліцею м. Новий Калинів.

20 квітня 2024 року в м. Самбір відбувся ІІІ етап змагань з волейболу серед дівчат та юнаків, які проходили в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

За переможний кубок і честь продовжити участь в обласному етапі змагань боролись команди закладів освіти територіальних громад Самбірського району.

Новокалинівську ТГ представляли команди дівчат та юнаків Новокалинівського ліцею, переможці ІІ етапу змагань, які достойно показали свою майстерність із гри у волейбол.

У запеклій боротьбі право представляти Самбірський район та Новокалинівську ТГ у наступному ІV етапі змагань з волейболу серед дівчат у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» здобула команда ліцею м. Новий Калинів, заслуженно посівши першу сходинку пʼєдесталу.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо завжди боротися до кінця і вірити в свій успіх. Високих результатів і красивих перемог!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!