«Всеукраїнської шкільної ліги QUIZ Діти»

Дата: 19.04.2024 18:51

«Незламні серця» - Ви кращі!!!!

Надзвичайно ерудовані, творчі, креативні, наполегливі і надзвичайно дружні ліцеїсти м.Новий Калинів, а саме учні 4-их класів, взяли участь у турнірі «Всеукраїнської шкільної ліги QUIZ Діти».

Сьогодні, 19 квітня 2024 року, в м. Львів, парк-готель «Древній град» проходив форум «Стаємо сильнішими разом. Ефективні моделі управління в умовах воєнного стану»організований ГО «Центр освітніх реформ «НАШІ ДІТИ». На даний захід запрошені Богдан Юзвяк, очільник Новокалинівської територіальної громади, Алла Ковталюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту.

У рамках даного форуму відбулась гра «Всеукраїнської шкільної ліги QUIZ Діти» за участю команди учнів Новокалинівського ліцею з керівником установи Ганною Струс, та наставниками Тетяною Кітраль та Марією Потюк.

Веселою та захоплюючою зробили гру ведучі з «Ліги Сміху» Володимир Черняк та Артем Мартиросян.

Командна співпраця та згуртованість показали найвищі результати для нашої команди «Незламні серця», проте сьогодні - ми єдині, і в підсумку, переможцями стали всі.