«Великодній кошик для воїнів ЗСУ»

Дата: 04.05.2024 11:57

Наближається Великдень - одне з найбільших і найшановніших християнських свят. Кожна сім’я Христове Воскресіння відзначатиме в родинному колі. Нажаль, не всі мають можливість сьогодні святкувати це свято дома зі своєю родиною.

У цей важкий для всіх час кожен намагається хоч якось підтримати українських військових, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність України не шкодуючи найдорожчого – власного життя.

Щоб Свято Великодня відчули наші захисники, відділом освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради ініційована акція «Великодній кошик для воїнів ЗСУ».

Подібна акція відбувається вже втретє, і дуже тішить, що дружня освітянська родина (Новокалинівський ліцейГімназія села Бабина, Гординянська гімназія, Пинянська гімназія, Дублянська гімназія, Містковицька Гімназія,Новокалинівська мистецька школа, Дублянський Днз Ранок, Садок Сонечко М.Новий Калинів) нашої громади радо підтримали подібну ініціативу. Зібрані смаколики, яких було вдосталь, надіслали на передову для близьких та знайомих односельчан. Щиро дякуємо за допомогу і безкоштовну відправку адресних посилок Благодійний фонд "Твори ДОБРІ СПРАВИ" та Гуманітарна Нова пошта.

На передодні свят свій доброчинний крок проявили учні Корналовицька гімназія зібравши гроші для лікування пораненого односельчанина.

Також близько 200 запашних пасок, які для військових придбали працівники закладів освіти та виготовлені учнями листівки, із побажанням якнайшвидше повернутися додому живими, передали на фронт через військового капелана Yaroslav Fabirovskyy, який обов’язково передасть і нашу впевненість: «Воскрес Христос – воскресне Україна!».

Сподіваємося, що наша ініціатива стала приємним подарунком українським захисникам.