Нагородження переможців XXIV Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика

Дата: 01.05.2024 12:21

Для кожного народу мова – найбільший скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Вона віддзеркалює душу народу, його історію.

1 травня 2024 р. відбулося нагородження переможців та їх наставників-вчителів ІІІ обласного етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Серед переможців є учениці 4 класу Бабинької гімназії та  10-В класу Вайда Ярина Новокалинівського ліцею, які  отримали диплом ІІІ ступеня та подарунок. Грамотою Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації нагороджено вчителя української мови і літератури Лаб’як Оксану Василівну та вчительку початкових класів Галину Возняк за підготовку переможця.

Пишаймося учнями, які відмінно володіють рідною мовою, шанують цінності й традиції українського народу.

Користуйтесь мовою, плекайте, шануйте цей найдорожчий скарб!