Запобігти, Врятувати, Допомогти!

Дата: 02.05.2024 16:42

01 травня 2024 року у місті Самбір відбувся зʼїзд дружин юних рятувальників-пожежних з усіх 11 громад Самбірського району загальною чисельністю 145 осіб. У даномі заході взяли участи команда ДЮРП Новоалинівського ліцею "Гарячі серця".

На центральній площі міста Самбора юним рятувальникам проведена розʼяснювальна бесіда щодо розвитку дружин юних пожежних-рятувальників в Україні та їхня функція в суспільстві. Також наглядно в 3D форматі показано різновид вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів і озвучено правила поведінки з ними. Було проведено показове навчання щодо вмінням користуватися вогнегасником, проведено повчальні бесіди поводження при сигналі Повітряна тривога, правилами поведінки при евакуації та інші аспекти у пожежній та техногенній безпеці та цивільного захисту.

Усі юні та професійні рятувальники Самбірщини за гасло: Запобігти, Врятувати, Допомогти!!!