Територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(Джура)

Дата: 09.05.2024 14:57

9 травня 2024 року на території Новокалинівського ліцею стартував територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(Джура) серед закладів освіти Новокалинівської ТГ.

На гру приїхали рої:

«Козацька варта» Корналовицька гімназія;

«Нащадки козаків» Гординянська гімназія;

«Веселі козачата» Дублянська гімназія;

«Вільні духом» Новокалинівський ліцей;

«Котигорошки» Пинянська гімназія;

«Соколята» Гімназія села Бабина.

Урочисте відкриття відбулося під гучний спів гімну України.

Юні джурівці хвилиною мовчання вшанували памʼять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Показовими були козацькі марші, девізи та бойові оклики. Кожен рій по своєму був святковим, урочистим і бойовим. Ройові урочисто по військовому представляли свої рої.

А далі справжня боротьба у спортивних конкурсах, естафетах, де усі учасник згуртовано, підтримуючи один одного працювали на результат.

За рішенням суддівської колегії, переможцями серед роїв молодшої ланки:

І місце – рій «Вільні духом» Новокалинівський ліцей;

ІІ місце – рій «Нащадки козаків» Гординянська гімназія;

ІІІ місце – рій «Козацька варта» Корналовицька гімназія.

Гра «Сокіл» («Джура») викликала азарт, відчуття боротьби, позитивні емоції в учасників та глядачів.

Ми знаємо, що виховання патріотизму, любові до рідного краю, знання його історії та високої готовності до захисту своєї Батьківщини є першочерговими для молоді нашої громади.