Свято обдарованої дитини 2024

Дата: 16.05.2024 16:16

Свято обдарованої дитини - це підсумок учнівської праці, яка приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості.

Сьогодні, 16 травні 2024 року, вже традиційно в Всесвітній день вишиванки у закладах освіти Новокалинівської територіальної громади ми відзначаємо учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь своїх закладів освіти та стали переможцями й призерами районних та обласних олімпіад з базових дисциплін, інших конкурсів.

Підтримка освіти - ключовий пріоритет нашої громади тому міський голова Богдан ЮЗВЯК та начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла КОВТАЛЮК відвідали заклади освіти та відповідно до місцевої Програми «Обдаровані діти» нагородили  19 талановитих учнів грамоти та грошовими сертифікатами в сумі 77 000 грн.

Приємно бачити, що і сьогодні освітні заклади повняться талантами. Це майбутнє нашої країни, її надія, її гордість.

Бажаємо нашим юним даруванням успіхів та нових досягнень, злетів, перемог на славу нашій громаді та  держави України, а головне - мирного неба та щасливого дитинства.