Волейболістки Новокалинівської громади здобули «бронзу» в обласному етапі проєкту "Пліч-о-пліч"

Дата: 03.06.2024 19:56

Учні Новокалинівського ліцею здобула бронзу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат.

1-2 червня 2024 року проходили фінальні змагання IV (обласного) етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат. Захід відбувся у місті Львові на "Боско-Арені".

Команда Новокалинівського ліцею,  переможці ІІІ (районного) етапу шкільних змагань представляли - Самбірський район та посіла почесне третє місце.

Вітаємо наших волейболісток! Пишаємось вами!!!

Ваше завзяття, любов до спорту стали запорукою високого результату.

Р.S.  Свою перемогу та почесну бронзову нагороду дівчата присвятили пам’яті  вчителя фізичної культури Новокалинівського ліцею, тренера з пляжного волейболу у Новокалинівській громаді, Володимира КАНЮКА, який помер від тяжкої хвороби, набутої  захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.