Прощавай, наш садок ..... нас чекає перший урок.

Дата: 07.06.2024 15:09

Прощавай, наш садок ..... нас чекає перший урок.
Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.
Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у групі "Калинка" Корналовицької гімназії. Урочисто малята винесли "КНИГУ СПОГАДІВ ДОШКІЛЬНОГО ЖИТТЯ". Перегортаючи її сторінки, діти пригадали усі самі  яскраві моменти дошкільних років. Казковий чарівник розповів, яку професію оберуть випускники у майбутньому.
Останній танок об'єднав вихователів, дітей та батьків.... Нехай ці митті запам'ятаються вихаванцям на все життя, нехай Береже Господь малят на всіх стежинках земного життя.