Свято останнього дзвоника 2024!

Дата: 31.05.2024 15:53

Свято останнього дзвоника 2024 в закладах освіти Новокалинівської територіальної громади продзвенів 31 травня.

Цей день «відлунав» щемливими напутніми словами на адресу випускників, ніжними мотивами шкільного вальсу, гамірною схвильованістю випускників у передчутті важливих життєвих змін.

Навчання в рідній школі - невелика відстань в житті людини, але яка вона обʼємна! Правда… Незчулись ви, як за плечима залишилося дитинство, а на видноколі замайоріла юність. І безперечно, новим змістом наповняться слова: дружба, вірність, совість, честь, любов...

Випускникам, які стоять на початку шляху у нове, доросле життя, де щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки, зичимо зробити свій вибір сміливо, твердо й успішно! А ще побажання для вас прості))) будьте гідними людьми.