Перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року

Дата: 16.08.2024 17:13

Перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року є ключовим етапом для забезпечення успішного початку освітнього процесу.

Так, 16 серпня 2024 року розпочалось комісійне обстеження готовності закладів освіти Новокалинівської територіальної громади до нового 2024/ 2025 навчального року.

До комісії долучились: працівники відділу освіти, молоді та спорту, Держпродспоживслужби, ДСНС, поліції.

Основними питаннями, на що зосереджувалась увага комісії – санітарно-гігієнічні умови, технічний стан будівель, протипожежний захист, оснащення освітнього середовища та наявність захисних споруд.

Учасники обʼїзду відмітили належний рівень усіх аспектів підготовки закладів освіти до нового навчального року. За підсумками роботи складено відповідні акти.

Бажаємо всім закладам освіти розпочати новий навчальний рік спокійно.

Працюємо над тим щоб наші освітні установи завжди залишалися місцем, де панує безпека, тепло та підтримка.