Нарада керівників закладів освіти Новокалинівської ТГ

Дата: 03.03.2023 20:25

Сьогодні, 3 березня  2023 року,  в актовій залі Новокалинівської міської ради, під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Алли Ковталюк  відбулась нарада за участю фахівців відділу освіти та керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Новокалинівської міської ради. Порядок денний наради був достатньо широким.

Детально розглядалися наступні питання:

– про результати моніторингу ведення документації закладами освіти;

– формування аналітичної довідки про роботу психологічної служби за 2022-2023 н.р.;

– аналіз ведення сайтів закладів освіти;

– про формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної та позашкільної освіти;

– щодо проведення військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура")

щодо виконання вимог законодавства у частині створення в закладах освіти безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу;

– щодо стану ведення військового обліку в закладах освіти;

– різне.

Учасники наради отримали дієві рекомендації щодо подальшої роботи в закладах освіти.