Ми діти козацького роду

Дата: 15.10.2020 20:54

15 жовтня 2020 року у стінах Гординянської СЗШ I-II ст. вирував козацький дух. Учні школи разом з педагогом-організатором Степаном Белей  організували загальношкільне свято «Ми роду козацького діти», приурочене Дню Захисника України. Метою якого було вшанування мужності та героїзму захисників Вітчизни,традицій і звитяг українського народу. Вчитель історії Тарас Білинський  ознайомив учнів з історією заснування цього свята.

Учні декламували вірші, співали пісні, хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих воїнів, героїв УПА,героїв Небесної Сотні.,а також усіх тих,хто віддав власне життя за ради ідеї,патріотизму,любові до Батьківщини. На завершення свята учні взяли участь у цікавій вікторині «Що ти знаєш про козаків?». Переможців конкурсу нагороджено медалями і солодощами.

Учасники гуртка «Джура» разом із керівником гуртка Михайлом Хомою  та директором школи Іваном Совінським  приготували козацький куліш, яким пригощали усю шкільну родину.