"Ангели пам'яті" від дошкільнят Новокалинівської ТГ

Дата: 20.02.2023 18:50

День вшанування пам’яті Небесної Сотні не могли залишитись без уваги колективами дошкільних установ Новокалинівської ТГ. Із дошкільнятами були проведені заняття в пам’ять про Герої Небесної Сотні – які є уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

В дошкільній групі «Веселка» Гординянської гімназії вихователі говорили про те, що означає для кожного любити свою Батьківщину, розкривали поняття, що таке гідність, справедливість, мужність і відданість.

Вихованці ЗДО «Ранок» смт. Дубляни прийняли участь в тихій акції "Ангели пам'яті" із вшанування Героїв Небесної Сотні, спільно молились за мир, спокій, єдність, незалежність та суверенність нашої країни.

Дітвора дошкільного підрозділу Бабинської гімназії запаливши свічечки пам'яті, вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв.

Діти знають, що герої – це мужні, незламні, хоробрі, а ще відважні й самовіддані у бою та праці люди, це – люди, які здійснюють великі вчинки на благо інших.