День єднання!

Дата: 16.02.2023 12:22

16 лютого 2023 року освітянська родина Новокалинівської територіальної громади святкує День єднання.

У цей день, в закладах освіти підіймали Державний Прапор та виконували Державний Гімн України. Ошатно вдягнені в національне вбрання, учні та педагоги проводили флешмоби, демонструючи свою єдність. У нелегкий для держави час, ми об’єднавшись в єдине ціле, робимо спільну справу, наближаючи перемогу.

Учні в закладах освіти протягом цього складного року, допомагали чим могли: організовували ярмарки оби донатити на загальнонаціональну мету, формували покунки із різними смаколиками, готували їжу для захисників, плели сітки, виготовляли окопні свічки. І будемо продовжувати робите все це, до нашої перемоги. Наш патріотизм сьогодні набув особливого значення. Ми з гордість можемо сказати, наше єднання - наша сила.

Тож, єднаймося! Разом до перемоги!