Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Моніторинг готовності закладів освіти громади до нового навчального року

20 серпня 2020 року відбувся моніторинг готовності закладів загальної середньої  та дошкільної освіти Новокалинівської ОТГ до організованого початку нового 2020/2021 навчального року. Особлива увага приділялася питанням облаштування перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи» та готовності роботи в умовах карантинних обмежень.

 Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Самбірського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Ярослав Катинський зауважив:"Вхід у приміщення школи з початком навчального року  батькам учнів та стороннім особам суворо заборонено. У школі можуть перебувати лише учні, вчителі та персонал школи. При вході до школи руки слід обробляти антисептиком."

Усі освітні заклади продемонстрували належну готовність до нового 2020/2021 навчального року. Вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят.

В цілому всі заклади загальної середньої та дошкільної освіти відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне забезпечення для здійснення навчально-виховного процесу у новому навчальному році.

 

 « повернутися до списку новин