Нарада щодо обстеження об'єктів укриття для закладів освіти

Дата: 24.06.2022 16:17

Відновлення навчально-виховного процесу у закладах освіти в умовах режиму воєнного стану не можливе без наявності у будівлі або поблизу неї сховищ чи укриттів, де учні та освітяни можуть заховатися у випадку небезпеки. Про це йшлося на нараді 24 червня 2022 року в сесійній залі Самбірської районної ради за участю працівників Самбірського управління ГУ ДСНС України у Львівській області.

На нараді були присутні керівник відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Алла Ковталюк та головний спеціаліст відділу Ольга Олеярчик.

Фахівцями Державної служби України з надзвичайних ситуацій  доведено Рекомендації щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студенів) закладів освіти.