Захід «Соборна моя Україна!»

З нагоди відзначення Дня Соборності України у Новокалинівському НВК відбувся захід «Соборна моя Україна!», який підготували учні 8-А класу під керівництвом Побережної М. Г.

Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

У залі звучали вірші та пісні на патріотичні тематику. Учасники свята підкреслили, що Україна – це рідна земля, де народилися наші пращури, це родинні традиції. Учні впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.