Сьогоднішній день насичений методичними засіданнями

Сьогодні, 22 серпня, на базі Новокалинівського НВК першим відбулося методичне засідали вчителі іноземних мов закладів освіти Новокалинівської ОТГ, які працювали за таким планом:

• ведення шкільної документації вчителями предметниками.
  • аналіз роботи за минулий 2017-2018 н.р.
  • загальне обговорення досягнень та недоліків роботи методичного об’єднання членами м/о.
  • методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов 2018/2019 н.р.
  • стандарт «Нової української школи».

Обговорили та затвердили план роботи на новий навчальний рік. Вибрали голову м/о Якимів Н.І. учителя іноземних мов Новокалинівського НВК.

Також об 11.30 розпочалось методичне засідання класних керівників. Опрацьовано такі питання:

• аналіз роботи класних керівників за минулий рік.
  • ведення класного журналу та щоденника класного керівника.
  • акти обстеження житлових умов учнів тощо.
  • проведення виховних годин та заходів класними керівниками.
  • співпраця психолога та педагога організатора з класним керівником.

У підсумку затверджено план роботи методичного об’єднання та обрано голову м/о Романів Г.Я.

За аналогічним планом і працювали учителі фізичної культури, Захисту Вітчизни та основ медичних знань. Затвердили голову м/о Янушевича О.М.

Методичне об’єднання учителів художньо-естетичного циклу опрацювали методичні рекомендації на 2018-2019 навчальний рік та затвердили голову м/о Гарасим Б.В