Військово-патріотична гра "Джура"

Дата: 11.05.2017 12:24

У Новокалинівському НВК відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На сьогодні військово-патріотичне виховання молоді набуває великого значення. Школа нашої громади піклується про майбутнє своєї країни, тому, звичайно ж, взяла участь у цій грі.

Під час гри учні школи перевіряли свої знання з історії козацтва, проходили смугу перешкод, на якій показали свої вміння, вправність та спритність. Особливо привернув увагу конкурс перетягування каната. Всім дуже сподобалась гра, вона принесла радість і задоволення від спілкування, перевірки своїх можливостей, умінь і знань. Проводячи таку гру, ми нагадали собі про героїчне минуле нашої країни, про те, що нам є чим пишатися. Україна у період Козацької Доби – один із найяскравіших прикладів того, що український народ є незламним і волелюбним, що він ніколи не схилить голову перед ворогом.