Відкриття пришкільного англомовного табору

Дата: 12.06.2017 14:27

12 червня 2017р. у Новокалинівському НВК відбулось урочисте, яскраве відкриття пришкільного англомовного табору. Новокалинівський НВК долучився до конкурсу на участь у проекті "GoCamps", організованому Мінистерством освіти і науки України та громадською організацією GoGlobal. Проект спрямований на організацію пришкільних мовних таборів. Найочікуванішим моментом сьогоднішнього свята, була зустріч з іноземним волонтером, яка  за проектом буде співпрацювати з нашими вчителями та дітьми.  Пані Дженніфер  завітала до нас з Сполучених Штатів Америки. Учні  гостинно зустріли її за українськими традиціями, хлібом та сіллю, теплими привітаннями та піснями. До прививітальних слів долучились також начальник відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської  ради А. Ковталюк, міський голова Б. Юзвяк та  директор школи О. Янушевич. Після  урочистих подій, згідно з розкладом, учні розпочали знайомство  з нашою волонтеркою. Вона привезла з собою багато цікавинок, якими  охоче ділиться з дітворою. Дженніфер Гідмен - журналіст з Нью-Йорка, одружена, у неї двоє дітей, хлопчик Джексон (13 років) та дівчинка Саша(10р).  Прадід по лінії  мами походить з Галичини. Волонтером  вона стала вперше і вирішила розпочати з України,  з рідної землі її предків.  Дженні енергійна, цікава особа, любить спілкуватися та  ділитися своїм досвідом.