День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2018 14:46

Стоїть Майдан братів — плече в плече

і разом з ним ридає Україна.

21.02.2018 року у Корналовицькому НВК відбувся захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні «У їхніх серцях жила Україна», який підготували учні 5-9 класів під керівництвом педагога-організатора Студент О. Д.

Метою заходу було виховання в учнів глибоких патріотичних почуттів, прагнення єдності поколінь та відповідальності за майбутнє своєї Батьківщини. Учні вклали в цей захід усю свою душу. Адже читаючи вірші, виконуючи пісні, знову і знову пригадували трагічні сторінки нашої історії.

Гостем заходу була мама учениці школи Максимів Галина, яка декламувала власні поезії про Героїв Небесної Сотні.

Вчителями історії  Гавриляком Й. Є., Струс Г. В. з учнями 8-9 класів проведено конференцію «У нашій пам’яті вони назавжди залишились».

Метою конференції було виховувати патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину. Учні виступили з біографічними довідками про Героїв Небесної Сотні, уродженців Львівщини.

Конференцію підсумували гаслом «Герої не вмирають».