Свято Кобзаря

Дата: 09.03.2021 16:28

Щоріч українська Весна розпочинається Кобзаревим Днем. Сьогодні Тарасові Шевченку - 207! Завтраж - 160 років із часу його відходу у вічність... Учні та педагоги Дублянського ЗЗСО виплели традиційний "вінок" любові і шани геніальному Поетові і Пророку.  У кожному класі проведено тематичні виховні години,конкурсичитців та знавців Кобзаревої поезії, переглянуто відеофільми. Дев'ятикласники, що вивчають творчість Тараса Шевченка поглиблено, разом з учителькою української мови і літератури Любов Проць провели святковий захід "Вічний наш Тарас", основу якого склало декламування поезій Кобзаря, слово про нього Любові Іванівни, читання вчителькою віршів її хрещеного батька в літературі, Шевченківського лауреата Івана Гнатюка та власних поетичних рядків. Головний акцент відзначити юних читців поезії Тараса Шевченка: Софію Гентош, Богдану Біш (6 кл.), Марію Борсук (7-Б кл.), Вікторію Баран, Марію Скірку, Хрестину Бережницьку, Вадима Іваневича, Юрія Павліша, Олега Поточака (9 кл.), Ольгу Вайду, Юлію Шмигельську (10 кл.). Окрасою дійства став уривок з "Назара Стодолі" у сценічному втіленні Ангеліни Курляковської (Галя) та Соломії Ковальчук (Стеха). Лейтмотивом усіх заходів стали слова Поета: "І на оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люди на землі"!