Зі святом останнього дзвоника!

Дата: 27.05.2022 12:47

Шановні учні, дорогі випускники!
Останній дзвоник підводить підсумки навчального 2021-2022 року. Рік надзвичайно складний, але який об’єднав нас, ми стали інші, кращі.
Україні сьогодні, як ніколи, потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни.
Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення!
У вирі життя не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі.
Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів і злагоди. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Бажаю вам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості!
начальник відділу освіти, молоді та спорту
Новокалинівської міської ради                                                                                  Алла Ковталюк