ОПЕРАЦІЯ "ЗАХІД": БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ

Дата: 28.10.2017 17:21

З нагоди відзначення 70-х роковин примусового вивезення більше 26 тисяч сімей українців у східні райони СРСР у Новокалинівському НВК відбувся захист проекту під назвою «Операція «Захід»», підготовленого ученицею 11 – Б класу Поташенковою Оксаною під керівництвом вчителя історії Біласа В. С.

Школярка ознайомила однокласників з трагічними подіями осені 1947 року, використовуючи при цьому відеоматеріали («День пам’яті. 70 років тому почалася операція «Захід»» та «Любовь по-кремлевски»), аудіоматеріали (пісня «Рушив поїзд в далеку дорогу»)  та наводячи статистичні дані.

Учні 11 класу, вислухавши доповідь однокласниці, висловлювали свої бачення з приводу вищезгаданої трагічної сторінки української історії, знаходили аналогії з долями інших народів та етнічних груп.