ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄЄМ!

Дата: 20.03.2024 11:27

Сьогодні відзначає свій 50-річний ювілей начальник відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради

КОВТАЛЮК АЛЛА ВАСИЛІВНА!

Шановна Алло Василівно, пройшовши багато сходинок кар’єрного зростання, Ви – мудра, сильна й вольова жінки, відповідальна керівниця, така собі залізна леді, яка пройшла у житті багато випробувань.

Сьогодні в Ваш день народження дозвольте побажати і надалі поєднувати в собі жіночу мудрість, інтуїцію, професійний підхід до справи, і такі якості як сильну волю, вміння приймати рішення, безкомпромісність, компетентність, надзвичайну працелюбність та відповідальність.

Бажаємо нехай Ваша енергія буде невичерпна і всі прийняті рішення будуть виправдані. А життя вам дарує тільки яскраві і незабутні моменти.

Нехай ця прекрасна дата принесе вам багато приємних сюрпризів, компліментів і оберемки квітів!

Бажаємо вам гармонії в душі, успіхів у всіх починаннях і відмінного здоров’я! Нехай ваші мрії та цілі збуваються, адже ви дуже цілеспрямована жінка, якій під силу все!

З повагою,

колектив відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради