Вітаємо переможців ІІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 21.02.2023 18:37

Символічно…наче так і має бути….

У міжнародний день рідної мови такі приємні новини для НАС, для всієї освітянської родини Новокалинівської територіальної громади. Четверо талановитих, моволюбивих учнів стали переможцями ІІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Яворська  Вікторія  Тарасівна,  учениця 7 класу

Ліцей м. Новий Калинів Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області  (Вчитель Телефанко Світлана Федорівна)

Гартман Анастасія Віталіївна, учениця 8 класу

Гімназія с. Дубляни Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області (вчитель Лаб’як Оксана Василівна)

Якимишин Аліна Іванівна, учениця 11 класу

Ліцей м. Новий Калинів Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області (вчитель Когут Любов Михайлівна)

Гентош Наталія Романівна, учениця 10 класу

Ліцей м. Новий Калинів Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області (вчитель Лаб’як Оксана Василівна)

Вітаємо учнів, які набрали найбільшу кількість балів та вчителів, які підготували переможців. Бажаємо надалі сприяти піднесенню престижу української мови, підвищенню рівня загальної мовної культури підростаючого покоління!

Додамо, що вчотирьох, призери вже незабаром матимуть нагоду представити Новокалинівську громаду у наступному, всеукраїнському, етапі конкурсу.

Дякуємо за ваші знання, за ваші успіхи та досягнення!

Пишаємось!