Придбано наочно - дидактичний матеріал НУШ

Перші класи Новокалинівської ОТГ отримали дидактичні матеріали для навчально-виховного процесу  Нової української школи, які були придбані за рахунок місцевого бюджету та за кошти Освітньої субвенції.

15:11 03.09.2020

День знань у закладах Новокалинівської ОТГ

І ось настала радісна та довгоочікувана мить – мелодія гомінкого дзвіночка. Цей дзвоник сповістив про старт навчального року і покликав у світ знань усіх школярів. 1 вересня 2020 року розпочався новий навчальний рік. Нелегкий, непередбачуваний із новими правилами.

17:39 01.09.2020

Відбулася інструктивно-методична нарада вчителів Новокалинівської ОТГ

27 серпня 2020 року  відбулась інструктивно-методична нарада вчителів шкіл Новокалинівської  об’єднаної  громади. З вітальним словом до педагогів  виступила начальник освіти молоді та спорту Алла Ковталюк.

14:53 27.08.2020

Придбано засоби індивідуального захисту для учнів та працівників закладів загальної середньої освіти громади.

Новокалинівською міською радою було закуплено засоби індивідуального захисту для учнів, вчителів та персоналу закладів загальної середньої освіти Новокалинівської ОТГ.

15:17 21.08.2020

Моніторинг готовності закладів освіти громади до нового навчального року

20 серпня 2020 року відбувся моніторинг готовності закладів загальної середньої  та дошкільної освіти Новокалинівської ОТГ до організованого початку нового 2020/2021 навчального року. Особлива увага приділялася питанням облаштування перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи» та готовності роботи в умовах карантинних обмежень.

22:43 20.08.2020