Відбувся окружний етап конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

Дата створення: 09:51 01.04.2017

28 березня 2017 року відбувся окружний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Мета конкурсу виховувати сьогодні молоде покоління, бути небайдуже до проблем у сфері безпеки дорожнього руху. За підсумками окружного етапу 3 кращі   роботи за трьома віковими категоріями були надіслані до Управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області, для участі в ІІ етапі конкурсу.

Турнір з міні-футболу, приурочений пам’яті Й.Береського.

Дата створення: 09:49 30.03.2017

Відповідно до річного плану роботи Гординянської СЗШ І-ІІ ступенів  28.03.2017 року на базі навчального закладу відбувся турнір з міні-футболу, приурочений пам’яті Й.Береського.

«Для мене книга – світло дня, для мене книга - зорі ночі…»

Дата створення: 09:46 26.03.2017

З 20 березня  по 24 березня  у  школах Новокалинівської ОТГ відбувався тиждень дитячого читання. У Новокалинівському НВК- «Для мене книга – світло дня, для мене книга - зорі ночі…»

Атестація педпрацівників

Дата створення: 09:44 25.03.2017

У школах Новокалинівської ОТГ відбулась  атестація педагогічних працівників. 23 березня  2 педагоги Коналовицького НВК  пройшли атестацію І рівня - практичний психолог Ірина  Турлай  та вчитель біології Ярослава Гарасим. Та  24  березня  10 вчителів Новокалинівського НВК  атестувались на комісії І рівня. Атестація здійснювалась на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації, педагогічної майстерності, результатів педагогічної діяльності шляхом проведення ''зрізів навчальних досягнень учнів'', контрольних робіт, тестування; відвідування уроків, позакласних заходів; здійснення аналізу освітнього процесу в закладі з урахуванням думки батьків та учнів. Аналіз  показників проведення атестації педагогічних працівників свідчить, що якісний склад педагогічного колективу поступово змінюється на краще, оскільки зросла кількість викладачів, які підвищили (підтвердили) свою кваліфікаційну категорію, отримали педагогічне звання.

Тиждень трудового навчання та технологій

Дата створення: 09:42 24.03.2017

З 20 березня по 24 березня 2017року  у Новокалинівському НВК  проходив тиждень трудового навчання та технологій. На загальношкільній лінійці оголошено   порядок проведення тиждня.

Театр- це живе мистецтво

Дата створення: 09:38 22.03.2017

19 березня 2017 року учні 6-7 класів Корналовицького НВК, класний керівник Огар  Г .Л.,  голова батьківського комітету Буньо Т. В.  побачили музичну казку «Прибульчик»  у Львівському академічному обласному  музично -драматичному театрі ім. Ю.  Дрогобича.  Від перебування у театрі ми отримали надзвичайні враження.  Вражала гра талановитих акторів,  які передавали кожну емоцію так,  ніби пропускаючи її через себе.  Також сподобалось оформлення,  цікава гамма кольорів та емоційність музичного супроводу.

Всеукраїнський тиждень історії

Дата створення: 09:36 19.03.2017

Всеукраїнський тиждень історії проведено у Новокалинівському НВК з 13 по 17 березня 2017р.. На загальношкільній лінійці заступник директора з виховної роботи Проць Ірина Михайлівна оголосила план заходів, які відбуватимуться впродовж цього тижня. Розпочали його, вшануванням пам’яті Романа Шухевича – видатного українського політичного та державний діяча, генерал-хорунжого, головнокомандувача Української повстанської армії та голови Секретаріату Української головної визвольної ради.

Всеукраїнський спортивно - масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя-2017»

Дата створення: 09:34 17.03.2017

16 березня 2017року В Новокалинівському НВК пройшов окружний етап Всеукраїнського спортивно - масового заходу «Олімпійське лелеченя-2017».

Методичне засідання вчителів образотворчого мистецтва

Дата створення: 09:31 14.03.2017

14 березня відбулось методичне засідання  учителів  образотворчого мистецтва на базі Новокалинівського НВК.  Про  "Сучасні технології навчання  на  уроках образотворчого  мистецтва"  на засіданні доповідала Янківська І.К. вчитель Гординянської СЗШ І-ІІст. Майстер-клас проводила вчитель Новокалинівського НВК Вахів М.І. проектна робота "Петриківський роспис. Великодня листівка". Присутніми на засіданні були провідний спеціаліст Відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської  ради Ванівська Г.В. та ЗДМР Новокалинівського НВК Олеярчик О.С. Учасники засідання розглянули  можливості  використання  сучасних методів на  уроках  образотворчого мистецтва, та  із  використанням одного створювали листівку.

Засідання атестаційної комісії

Дата створення: 09:29 13.03.2017

13 березня 2017р. у Новокалинівському НВК відбулось чергове  засідання атестаційної  комісії. На порядку денному винесені такі питання: