Відділ освіти, молоді та cпорту Новокалинівської міської ради

Сторінка на стадії наповнення.

День Матері у школах Новокалинівської ОТГ

Дата створення: 12:33 14.05.2017

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.В цей день усі учні громади  від усієї душі вітаєли дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. В 2017 році День матері в Україні припадає на 14 травня. Протягом тиждня  у школах Новокалинівської ОТГ було проведено низку заходів з привітаннями для мами. 

«Слід лишив такий геройський, що не стерся він й тепер»

Дата створення: 12:29 14.05.2017

  Під такою назвою 14 травня 2017 року  у с. Гординя Новокалинівської ОТГ відбулася урочиста академія, присвячена 160-річчю від дня народження А.Чайковського. Провідним мотивом цієї події стала любов письменника до свого рідного краю і яка і сьогодні допомагає своїм землякам серцем доторкнутися до Божої любові і милосердя.

Візит освітян Городоцького району

Дата створення: 12:26 12.05.2017

11 травня із метою обміну досвідом та особистих вражень щодо успішної роботи громади пройшла робоча зустріч делегації освітян Городоцького району  із очільником Новокалинівської ОТГ Юзвяком Богданом Осиповичем та начальником відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради Ковталюк Аллою Василівною.

Військово-патріотична гра "Джура"

Дата створення: 12:24 11.05.2017

У Новокалинівському НВК відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На сьогодні військово-патріотичне виховання молоді набуває великого значення. Школа нашої громади піклується про майбутнє своєї країни, тому, звичайно ж, взяла участь у цій грі.

Екскурсія замками Закарпаття

Дата створення: 12:22 11.05.2017

   6 травня 2017 року учні та вчителі Гординянської СЗШ І-ІІ ст. відвідали замки Закарпаття, які розташовані прямо посеред Карпатських гір.  В першу чергу учні прибули до палацу Шенборнів, який побудований в романтичному стилі  і поєднує романські та готичні мотиви. Далі учні вирушили до Чинадієвського замку. Зі слів екскурсовода школярі довідалися про історію замку та їх жителів. Не менш вражаючим виявився Мукачівський замок «Паланок», який знаходиться на вершині 68-мертового згаслого вулкану та є унікальним зразком середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Від Мукачева мандрівка продовжилася до Ужгорода, учні прогулялись старовинними вуличками та  по чудовій набережній Ужа.

Участь у відкритті спортивного комплексу для пляжних видів спорту

Дата створення: 12:19 10.05.2017

  На святкування 355-ї річниці Івано-Франківська з дня заснування запрошені були і учні Новокалинівського НВК з їхнім вчителем-тренером Канюком В.С..  У неділю, 7 травня, на базі Академії НФК "Ураган" до цієї дати відбулось урочисте відкриття багатофункціональної арени спорткомплексу для пляжних видів спорту. Запрошення отримали і юні пляжні волейболістки з Нового Калинова, так як програма відкриття включала всеукраїнський турнір з пляжного волейболу. На цьому заході були присутні поважні гості - міський голова Руслан Марцінків, президент Федерації футболу України Андрій Павелко, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, керівники НФК "Ураган" та інші гості.

Співпраця між школами громади

Дата створення: 12:17 05.05.2017

  4 травня з ініціативи відділу освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради стартував адаптаційний період для учнів Малобілинської СЗШ І ступеня, які у новому навчальному році продовжуватимуть навчання у Гординянській СЗШ І-ІІ ступенів. Учні 2 і 4 класів разом із своїм наставником Кос Н.М. прибули у цей день на навчання у  школу. Їх радо зустріли у школі. З учнями проводились уроки згідно  розкладу. Учитель 2 класу Белей О.Й. провела з учнями екскурсію «Зміни в природі навесні». А учитель 4 класу Фурдин Е.О. провела урок природознавства на тему «Лісостеп України» з використанням ІКТ. На уроці трудового навчання учні  із захопленням виготовляли виріб з пап’є-маше. А найбільш бажаним уроком для Малобілинських учнів  був  урок  фізичної культури. З великим азартом вони брали участь в естафетах.

Свято Матері

Дата створення: 12:15 05.05.2017

Мама - перше слово вимовлено мною! Мама - перша подруга моя! Мамо, все святе пов'язане з тобою, Мамо, лиш у тебе вірю я! Садочок – це найкращий час для святкування Дня матері, тому що на даному етапі життя батьки та малята ще нерозривно пов'язані один з одним. І тільки в цьому віці дитина по-справжньому щиро виголосить всі свої привітання на адресу мами, не звертаючи уваги на оточуючих його людей. Свято, присвячене Дню матері у садочку – це свято не тільки жінок, але і дітей. Діти, даруючи радість своїм мамам, самі заряджаються енергією прихильності і щастя, перемішаної з трепетним хвилюванням. 

Конкурс "Сонце - енергія майбутнього"

Дата створення: 12:14 03.05.2017

  3 травня День Сонця. Щоб привернути увагу до можливостей використання поновлюваних джерел енергії європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії (МОСЕ) (ISES-Europe), починаючи з 1994р., на добровільній основі організовує щорічний День Сонця. В цей день по всій Європі організовуються заходи різного роду, які спрямовані на демонстрацію можливостей сонячної енергії. До цього святкування і долучились учні Новокалинівського НВК. Попередньо взяли участь у конкурсі малюнків "Сонце - енергія майбутнього", під наставництвом вчителя образотворчого мистецтва Вахів М.І., а проводили конкурс малюнків організатори  Департаментом  паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації. Наша учениця 6-А класу  Меліхова Дар'я отримала подяку і приз за найкращий  малюнок. Також усі учасники конкурсу "Сонце - енергія майбутнього" Голяк Тетяна, Зарядова Ніка та Грабовецька Олена учениці Новокалинівського НВК були нагородженні за  свої малюнки призами і подякою за участь.

Навчально-польові збори

Дата створення: 12:12 03.05.2017

   З 03-05 травня 2017 року з метою якісного виконання навчальної програми предмета «Захист Вітчизни» у Новокалинівському НВК розпочато навчально-польові збори з юнаками 11-х класів та практичні заняття з основ медичних знань для дівчат 11-х класів. Метою проведення цих занять є  практичне закріплення рівня знань, умінь і навичок в 11-х класах. Згідно плану проведення першого дня юнаки із вчителем "Захисту Вітчизни" Сопруновим С.І. виконували нормативи  захисту від зброї масового  ураження. З метою закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів у наданні долікарської допомоги дівчата здобували практичні навички з рятування та збереження життя людини. Надавали першу домедичну допомоги при переломі верхніх та нижніх кінцівок, травмах голови, зупинці артеріальної та венозної кровотечах. З метою профілактики попередження хвороби переглянули фільм "СНІД- смертельна загроза  людству", "Захисти себе  від туберкульозу".