День присвячений Олімпійським іграм

Дата створення: 16:26 12.09.2017

Сьогодні другий день тижня фізичного виховання у Новокалинівському НВК. Цей день присвячений Олімпійським іграм, учні 9-их класів за допомогою  мультимедійної презентації дізналися про цікаві факти з історії Олімпійських ігор, про символіку Олімпійських ігор, особливості організації їх. Також відбулась першість НВК з армреслінгу серед учнів 10-11 класів. Переможцем став учень 11-б класу Слабик Роман, крім  того відбулись змагання серед учнів 6-7 класів за програмою ,,Старти надій".  Тут переможцем стали  юні спортовці 6-б класу (класний керівник Романів Г.Я.).

Інструктивно-методична нарада вчителів трудового навчання Новокалинівської ОТГ

Дата створення: 16:24 12.09.2017

На базі Новокалинівського НВК відбулась інструктивно-методична нарада  вчителів трудового навчання  шкіл Новокалинівської ОТГ. Гарасим Б.В. зробив  аналіз роботи за минулий рік.  1 Про обговорення плану роботи методичного об’єднання над науково – методичною проблемою. 2. Про ознайомлення з нормативно – правовими документами (Закони України «Про освіту», «Про загальну середню освіту». Про вивчення Інструкцій з ведення класного журналу та шкільної документації. 3. Про ознайомлення методичних рекомендацій щодо вивчення трудового навчання у 2017/2018 навчальному році. 4. Про програмно – методичне забезпечення предметів трудового навчання. 5. Про обговорення календарного планування з трудового навчання на І семестр 2017/2018 навчального року.

Участь в турнірі з пляжного волейболу ,,Відкритий кубок Києва ім. Ю.Затворницького"

Дата створення: 16:22 11.09.2017

8-10 вересня 2017 ролку в м. Києві відбувся міжнародний турнір з пляжного волейболу ,,Відкритий кубок Києва ім. Ю.Затворницького". Традиційно в ньому взяли участь юні волейболістки з м. Нового Калинова, які до речі, за підтримки міської ради, цього сезону  відіграли всі тури юнацького чемпіонату України. Змагання в Києві є найбільш масовим спортивним заходом з ігрових видів спорту  в Україні, де самих учасників більше п'ятисот. Сам турнір має більш фестивальний формат, де не тільки важлива спортивна складова, але й спілкування між учасниками, тренерами, батьками спортсменів. Також підводяться підсумки минулого сезону та складаються плани на майбутній. Честь Нового Калинова захищали Стебельська Вікторія, Ванівська Вероніка, Попик Оксана, Тюбай Анастасія, Нинич Віка та Карпюк Настя. По ходу змагань наші дівчата зустрічались і перемогли команди Києва, Миколаєва, Одеси та друзів-земляків зі Стрия. З хорошим настроєм наша команда завершила сезон 2017 року і розпочинає підготовку до майбутнього.

В гостях у садочку «Сонечко»

Дата створення: 16:20 08.09.2017

Адміністрація  Новокалинівського НВК (директор - Бобак Оксана Богданівна і заступник- Проць Ірина Михайлівна) та представник батьківського комітету молодшої групи дошкільного закладу (Опря Віктор Володимирович) побували у гостях в Ралівському ДНЗ «Сонечко». Керівник садочку, Коротишева Ольга Ярославівна, радо зустріла та провела екскурсію територією закладу. Поділилася різноманітними ідеями щодо облагородження території для ігор та відпочинку дітей.

8 вересня – Міжнародний день грамотності

Дата створення: 16:17 08.09.2017

Міжнародний день грамотності цього року у Гординянській СЗШ І-ІІ ст. проходив під девізом "Грамотність – запорука успіху людини", бо мета цього дня – нагадати людям, що бути грамотним – важливо! До цієї дати вчителі організували і провели цикл заходів.

Пролунав перший дзвоник у школах Новокалинівської ОТГ

Дата створення: 16:13 01.09.2017

Першовересневий день скликає галасливу дітвору за парти. Перше вересня – це щось більше ніж просто початок нової пори року – осені. Для більшості дітей цей день – справжнє свято. Свято нових знань, зустрічі з шкільними друзями та вчителями, які покажуть їм нові незвідані куточки Країни знань. Для першокласників цей навчальний рік стане першим, для випускників – останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Відбулися засідання педагогічних рад у навчальних закладах Новокалинівської ОТГ

Дата створення: 15:48 31.08.2017

31 серпня 2017 року відбулися засідання педагогічних рад у навчальних закладах Новокалинівської ОТГ.

Серпнева конференція

Дата створення: 15:45 30.08.2017

30 серпня 2017 року відбулась щорічна серпнева конференція. У її роботі взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту, працівники відділу та керівники навчальних закладів.

Серпневі засідання методичних об'єднань учителів Новокалинівської ОТГ

Дата створення: 15:43 29.08.2017

29 серпня 2017р. на базі Новокалинівського НВК відбувся загальний звіт методичної роботи за 2016-2017 навчальний рік, який проаналізувала заступник директора з методичної роботи Новокалинівського НВК Олеярчик Ольга Степанівна, а також привітала усіх присутніх колег з початком навчального року, побажала натхнення і творчості та креативності у плануванні своєї роботи.  Учителі після загального огляду звіту та методичних рекомендацій продовжили свою роботу у предметних методичних об'єднаннях, де опрацювали зміни до навчальних програма 5-9 класів, а також затвердили плани методичної роботи на 2017-2018 навчальний рік.

" Академія директорів"

Дата створення: 15:41 28.08.2017

З 25 по 27 серпня 2017 року представники Новокалинівської ОТГ взяли участь в освітньому курсі інновацій в управлінні школою «Академія директорів», який відбувся у м. Львові. Впродовж трьох днів учасники обговорювали актуальні проблеми керівництва школою, впровадження освітньої реформи,а також ділились власними напрацюваннями.